Głównym problemem zdrowia dominujących w MEDIACH

Głównym problemem zdrowia dominujących w MEDIACHLeki przeciwdepresyjne: one naprawdę działają? W ostatnim czasie jednym z głównych problemów zdrowia dominujących w MEDIACH: leki przeciwdepresyjne. Dokładniej, są one faktycznie działają? Butelka tabletki wylewa się na stół. Leki przeciwdepresyjne są bezpieczne i skuteczne? Ten problem jest szeroko dyskutowany w ostatnich latach. Dyskusji w tej sprawie rozpoczął się wcześniej w tym roku, kiedy brytyjski pisarz Johann Hari opublikował swoją książkę, utraconych więzi, których ujawnienie prawdziwych przyczyn depresji i nieoczekiwane rozwiązania. Harry używać leki przeciwdepresyjne w ciągu 13 lat, od kiedy był nastolatkiem, i nowa książka to próba odpowiedzi na niektóre pytania, które męczyli go przez wiele lat. W szczególności, co powoduje depresję? I dlaczego leki przeciwdepresyjne nie leczą depresję? Utracone więzi został uruchomiony z pompą podpisów od gwiazd, wśród których muzycy Elton John i Brian Eno, gitarzystka Naomi Klein, a nawet Hillary Clinton. Jest to radykalne pytanie: „czy wszystko wiemy o depresji jest nie tak?” Zaproponował radykalne rozwiązanie.

Utraconych więzi otacza wiele zastrzeżeń

Z tych powodów, praca od razu wzbudziła kontrowersje przeciwdepresyjne dyskusj Utraconych więzi otacza bujna twierdzi, że leki przeciwdepresyjne są mało skuteczne, że ta nieskuteczność była ukryta w przemyśle farmaceutycznym,  dzięki nieefektywnych systemów regulacyjnych, jak i w tym, że fizjologiczne mechanizmy, jak uważa powodując depresję, nie poparte dowodami. „Mówić ludziom, jak mi powiedział mój lekarz, że depresja jest spowodowany przez problem w twój mózg, po pierwsze, nie odpowiada rzeczywistości”, – powiedział Harry na opiekuna. „[A].,” dodaje, „to też bardzo problematyczne, ponieważ odcina ludzi od poszukiwania prawdziwej przyczyny ich depresji i niepokoju. Będziemy powtarzali sobie ten chemiczny historię na przestrzeni 35 lat i z każdym rokiem depresja i lęk staje się jeszcze gorzej.” Te oświadczenia poruszyła, lekarzy i dziennikarzy, którzy teraz obawiają się, że książka podpowie pacjentów zdrowia psychicznego, aby przerwać przyjmowanie leków bez konsultacji z lekarzem.

Tymczasem, inne bardziej martwi się o prawdziwości twierdzeń, że Harry jest używana — zwłaszcza jego zdanie, że „między 65 a 80 procent ludzi na leki przeciwdepresyjne depresja razy w roku” — i wątpił w to, że mogą one być obsługiwane przez recenzowanych prac naukowych. Mimo utraty połączenia, z pewnością zadał populistyczne nerwów, krytycy Harry szybkie, aby wskazać, że jest to jego druga poważna praca po karierze-grozi skandalem z plagiatem w 2011 roku, która zmusiła go do rezygnacji z oczu opinii publicznej przez dłuższy okres. Przegląd magazynu „the Lancet”: ostatnie słowo? Debata szalał na wszystkich portalach społecznościowych i w niezliczonych redakcji kolumn do ubiegłego miesiąca, kiedy wyniki 6-lat-w-rozwiązań systematyczna analiza oceny skuteczności leków przeciwdepresyjnych został opublikowany w czasopiśmie lancet. Przegląd ocenił wszystkie dane naukowe — zarówno opublikowanych, jak i nieopublikowanych, że naukowcy z uniwersytetu Oksfordzkiego w wielkiej Brytanii udało się znaleźć. To wyczerpująco zbadane analizy było interpretowane przez niektórych komentatorów, aby być ostatnim słowem na leki przeciwdepresyjne spory. Na przykład, prof.Utraconych więzi otacza wiele zastrzeżeń

Przyznam się, że krótkoterminowe korzyści z leków przeciwdepresyjnych

Pisarz nie przyznać, że krótkoterminowe korzyści z leków przeciwdepresyjnych, średnio, skromny, ale on dochodzi do wniosku, że wszystkie 21 studiował leki przeciwdepresyjne bardziej skuteczne niż placebo w leczeniu zaburzeń depresyjnych u dorosłych. Niektóre leki zostały znalezione, aby być bardziej skuteczne niż inne. Escitalopram (Лексапро), mirtazapina (Remeron), paroksetyna (Paxil, Brisdelle, Pexeva), agomelatine (Valdoxan) i sertralina (Zoloft) wszyscy mieli wyższy poziom reakcji i obniżyć wskaźniki hakami, niż inne leki przeciwdepresyjne, donoszą naukowcy. Autorów zwrócić szczególną uwagę na globalny ciężar depresji; uderza około 350 milionów ludzi i staje się coraz bardziej powszechne, z istotnym wzrostem liczby depresyjnych ludzi, z 1990 roku, który, jak uważa się, pod wpływem rozszerzania się i starzenie się ludności. Tylko w USA, obciążenia finansowe depresji w 210 miliardów dolarów w roku, w 50% składa się Koszty pracy, koszty bezpośrednie 45 procent i 5 procent samobójstw koszty.

Nie wiemy, jak leki przeciwdepresyjne działają: większość leków przeciwdepresyjnych, które zostały uwzględnione w badaniu, należą do grupy leków o nazwie inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (Ssri). wzór chemiczny dla serotoniny, uważa się, że leki przeciwdepresyjne działają poprzez zwiększenie poziomu serotoniny, ale nie zostało to potwierdzone. Myśleli, że do pracy w celu zwiększenia poziomu neuroprzekaźnika serotoniny, jednak naukowcy przyznają, że nie ma dowodów potwierdzających ten mechanizm działania nie jest ostateczna. Naprawdę, nikt nie wie dokładnie, jak leki przeciwdepresyjne działają. Serotonina był związany z utrzymanie nastroju, apetytu, ruchowych, psychicznych i wegetatywnych funkcji. Od końca lat 1980-tych, niski poziom serotoniny za jedną z głównych przyczyn depresji. Ale ta pozycja została zakwestionowana — i nie tylko Johann Hari. W 2015 roku, medical news today poinformował w artykule redakcyjnym opublikowanym w bmj z wybitnym krytykiem Ssri nazwać profesora Davida Healy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *